петак, 10. октобар 2014.

Jeсење првенство новинара у тенису 2014.године

Победом у финалу дубла, где је у комбинацији са Станковићем победио пар  М.Радовић- Г.Катић на јесењем првенству новинара  у тенису, Игор Јовановски понео је епитет најуспешнијег учесника такмичења. Претходно је у финалу млађе категорије у сингл конкуренцији у финалном мечу изгубио од Игора Микље.У конкуренцији  почасних чланова најбољи је био Игор Голубовић Гитара, а у женској конкуренцији  турнир је освојила  Радмила Панајотовић. У старијој категорији Ч.Шошкић је у финалу победио Г.Катића.Треба поменути  да је првенство протекло у знаку квалитетног тениса, па су нпр. у млађој категорији  новинара поред финалиста солидно одиграли и снажни Предраг Јуришевић Жуле, као и други полуфиналиста, искусни  Иван Васовић. Турнир је био добро организован, а заслуге  за то припадају ТК Смеч и првом човеку клуба Мишку Нешовићу, као и  његовој супрузи Јелени.